PREKIŲ GRĄŽINIMAS IR KEITIMAS 

1. Prekių grąžinimą reglamentuoja Lietuvos Respublikos civilinio kodekso 6.366 ir 6.367 straipsniai.

2. Pardavėjas garantuoja prekių kokybę, todėl gavus prekę su broku būtina nedelsiant, bet ne vėliau kaip per 14 dienų, kreiptis į Pardavėją. Už brokuotą prekę bus grąžinami pinigai, kai Pirkėjo kaštais – per siuntų gabenimo tarnybą susigrąžinama iš Pirkėjo.

3. Sutarties, sudarytos naudojant ryšio priemones, atsisakymo tvarka:
Pirkėjas turi teisę per 14 dienų nuo prekės pristatymo dienos atsisakyti nuotolinės sutarties, t. y. prekės, įsigytos internetu. Tokiu atveju pirkėjas privalo pranešti pardavėjui apie sutarties atsisakymą, pateikdamas pardavėjui tinkamai užpildytą pavyzdinę sutarties atsisakymo formą ( lietuvių kalba ją galite rasti čia: https://bit.ly/2Nl6Obz ) arba aiškų pareiškimą, kuriame būtų aiškiai išdėstytas jo sprendimas atsisakyti sutarties ir nedelsdamas ir ne vėliau kaip per 14 dienų nuo pranešimo apie sutarties atsisakymą pateikimo pardavėjui dienos išsiųsti arba perduoti prekę pardavėjui, išskyrus atvejus, kai pagal sutartį vartotojui, atsisakius sutarties, pareiga atsiimti prekes tenka pardavėjui.

Pardavėjas ne vėliau kaip per 14 dienų nuo vartotojo raštiško sutarties atsakymo gavimo dienos ir prekės parsiuntimo, grąžina pirkėjui visas jo sumokėtas sumas. Tačiau vartotojas turi padengti tiesiogines prekės grąžinimo išlaidas.

4. Prekės keitimo-grąžinimo eiga:
– Remiantis LR įstatymu juvelyrinių gaminių grąžinimai priimami esant prekių brokui.
– Parašykite apie norą pakeisti arba grąžinti prekę el. paštu info@aradiasilver.com ir nurodykite priežastis, kodėl prekė grąžinama.
– Užpildytą prekės keitimo-grąžinimo lapą atsiųskite mums el. paštu.
– Supakuokite prekę ir atsiųskite mums.

4.1 Dėvėtos, modifikuotos ar pažeistos prekės negrąžinamos ir nekeičiamos. Prekes reikia grąžinti originalioje pakuotėje, su kokybės sertifikatais/prabavimo sertifikatais ir nepažeistomis etiketėmis.

4.2 Dėl papildomo saugumo ant grąžinamų prekių siuntos nerašykite „juvelyriniai dirbiniai“ ar žodžių, kurie galėtų išduoti siuntos turinį ar vertę.